SZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie na wykonanie wielkanocnej kartki świątecznej w formie grafiki komputerowej. Regulamin i zasady wykonania prac są przedstawione w regulaminie konkursu. Termin przesłania prac 22.03.2021.

1 szlaczek

SZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

1. Cel Konkursu:
- kultywowanie tradycji,
- inspirowanie uczniów do twórczych działań,
- kształtowanie swobodnej ekspresji dzieci i młodzieży,
- rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej,
- doskonalenie umiejętności informatycznych w celu wykorzystania różnorodnych technik graficznych,
2. Organizator Konkursu: Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze Plac Bankowy 1,
koordynator konkursu: Anna Bortkiewicz
3. Uczestnicy Konkursu: uczniowie klas IV - VIII
4. Praca konkursowa
• praca powinna być wykonana w technice komputerowej w dowolnym edytorze grafiki: Paint, GIMP,
• kartka powinna być przesłana w formacie jpg lub png,
• maksymalny rozmiar pliku może wynosić 10 MB. Minimalna rozdzielczość pracy 1024 px.,
• gotowy plik należy nazwać wg poniższego wzoru imię_nazwisko_klasa_kartka.jpg,
• prace nadesłane na konkurs muszą spełniać wszystkie kryteria praw autorskich,
• prace nadesłane na konkurs stają się własnością Organizatora konkursu i mogą być
wykorzystane do organizowania wystaw szkolnych, jak i prezentacji na stronach internetowych,
• za prawidłowy przebieg konkursu odpowiedzialna jest Komisja Konkursowa powołana przez
Organizatora,
• prace należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 22.03.2021 r.
• prace nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
5. Wyniki Konkursu:
• Nadesłane prace zostaną podzielone na dwie kategorie: klasy IV i VI oraz klasy VII-VIII.
• Prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową. Od decyzji Komisji nie przysługuje odwołanie.
• Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w marcu 2021 r. (o terminie laureaci zostaną powiadomieni). Informacja zostanie również zamieszczona na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jaworze.
6. Postanowienia końcowe.
• Regulamin konkursu zamieszczony został na stronie internetowej szkoły.