Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

KARTKA ŚWIĄTECZNA - KONKURS

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do „Szkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej na Kartkę Wielkanocną". Konkurs został podzielony na dwie kategorie: klasy IV-VI oraz VII-VII. Każdy z uczestników konkursu wykazał się pomysłowością i kreatywnością. Nagrodzeni uczniowie:
w kategorii kl. IV – VI: I m. – Milena Miszewska – 4a, II m. – Patryk Ostasiewicz – 4b, III m. – Gabriele Gromnickaite – 6a
w kategorii kl. VII-VII:
I m. – Ewa Sawicka – 8a, II m. – Matylda Noga – 8a, III m. – Paweł Wojkowski 8a. Wszystkim uczestnikom oraz nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!!!

             kartki1GALERIAkartki2

 

 

Serdeczne życzenia na ładnej kartce wielkanocnej są zawsze dobrze odbierane przez przyjaciół i rodzinę. Potwierdzają, że pamiętamy o swoich bliskich, przybliżają nam piękne zwyczaje i uwrażliwiają na potrzebę kultywowania tradycji. Współcześnie, gdy jesteśmy tak ograniczeni i zamknięci w domach wysyłamy najczęściej kartki elektronicznie. Pamiętając o tym, że zbliża się Wielkanoc, uczniowie naszej szkoły przystąpili do „Szkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej na Kartkę Wielkanocną wykonaną przy użyciu różnorodnych technik graficznych". Po zapoznaniu się motywami historycznych kartek wielkanocnych, uczniowie przystąpili do samodzielnego tworzenia kartek, które mają najbardziej osobisty charakter, zwłaszcza w czasie pandemii.
Konkurs został podzielony na dwie kategorie: klasy IV-VI oraz VII-VII. Spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem uczniów. Każdy z uczestników konkursu wykazał się pomysłowością i kreatywnością. A wykonane prace były na bardzo wysokim poziomie. Jury miało dylemat, którą z prac nagrodzić.
Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 19.03.2021 o godz. 11.00. Wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz prezenty ufundowane przez Wydział Promocji Miasta Jawora oraz Komitet Rodzicielski przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez: Annę Bortkiewicz oraz Iwonę Zielińską.

Who's online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.