SZKOLA PRZYJAZNA

W roku szkolnym 2018/2019 nauczyciele naszej szkoły postanowili dołożyć wszelkich starań, aby uczynić ją jeszcze bardziej przyjazną i przyjemną dla uczniów. Dlatego między innymi nie mamy już przeraźliwie wyjących dzwonków.
W ramach podjętych działań postanowiliśmy przygotować pokój relaksacyjny dla uczniów – miejsce, w którym będą mogli wypocząć, prezentować własną, np. plastyczną twórczość, a przede wszystkim zagospodarować według własnego pomysłu.

Stworzenie takiego pomieszczenia nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie zaangażowali się w to rodzice. Pomysł wprowadzanych zmian bardzo się im spodobał. To dzięki rodzicom udało nam się zgromadzić środki finansowe i materiały niezbędne do przygotowania wyposażenia sali relaksacyjnej.

Sobota 6 października br. stała się dla nas niezwykłym dniem! Właśnie wtedy mieliśmy montować pierwsze meble – kanapy dla dzieci. Okazało się, że mimo wolnego dnia do szkoły licznie przybyli chętni do działania uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz inni mieszkańcy Jawora. Ich praca okazała się NIEOCENIONA! Wspólnie szlifowaliśmy, malowaliśmyi skręcaliśmy palety. Odnawiane były również stoliki w szkolnym ogródku i jedna z klas. W międzyczasie każdy mógł się częstować kawą, herbatą i ciastem upieczonym przez nauczycieli. Pracującym towarzyszyła naprawdę wspaniała atmosfera!
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nam pomogli!