Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

2002

Klasa 3a

Wychowawca klasy: Kaczmarek Barbara

Uczniowie:
1. Buca Wiktor
2. Ejlak Piotr
3. Gąsior Mateusz
4. Gotowski Rafał
5. Gwoździewicz Rafał
6. Haruk Grzegorz
7. Hołub Anna
8. Jankowski Jarosław
9. Kochanowska Beata
10. Korybski Grzegorz
11. Kozioł Agnieszka
12. Kozłowska Aldona
13. Kruszelnicka Andelika
14. Łękawa Kamil
15. Łyszczyk Sławomir
16. Markiewicz Justyna
17. Siatrak Marek
18. Sossna Patryk
19. Stankowski Marcel
20. tabor Anna
21. Walter Olga
22. Walukiewicz Karolina
23. Wesół Maria
24. Wiśniewski Michał
25. Wit Marek
26. Witek Gabriela
27. Wojnarowicz Dorota
28. Zubek Paulina


Klasa 3b

Wychowawca klasy: Osowska Alina

Uczniowie:
1. Andreasik Michał
2. Baczmańska Bernadeta
3. Bałasz Wojciech
4. Baniewska Marta
5. Bojko Arkadiusz
6. Burdziak Bogumiła
7. Chalimoniuk Piotr
8. Dębicka Elżbieta
9. Gajda Dawid
10. Gdowski Wojciech
11. Jarmakowicz Jagoda
12. Jaskółski Mateusz
13. Jaworska Dorota
14. Popczyk Szymon
15. Pytka damian
16. Rożek Aleksandra
17. Rydwański Robert
18. Senderecki Piotr
19. Sokołowska Anna
20. Stec Paweł
21. Tyrała Damian
22. Zalewska Malwina
23. Żmudzka Katarzyna


Klasa 3c

Wychowawca klasy: Wąsowski Piotr

Uczniowie:
1. Błażków Michał
2. Czop Łukasz
3. Dyduch Stanisława
4. Fugiel Kamila
5. Iwańczak Kinga
6. Jamka Krzysztof
7. Jusiel Alicja
8. Karpiej Sabina
9. Kistela Mariusz
10. Kunecka Iwona
11. Machura Jacek
12. Maciejczak Jacek
13. Mazur Bartosz
14. Michalak Marcin
15. Michalak Marta
16. Pater Izabela
17. Stachelek Aleksandra
18. Szmajda Marcin
19. Wanclik Dagna
20. Wojtanowski Rafał
21. Wrócińska Patrycja
22. Ziętek Rafał


Klasa 3d

Wychowawca klasy: Bortkiewicz Janina

Uczniowie:
1. Białek Michał
2. Bnedyk Piotr
3. Chlebicki Gracjan
4. Gorzelańczyk Grzegorz
5. Gozdek Dawid
6. Grządziel Adam
7. Januszek Aleksander
8. Jasiński Maciej
9. Kurbiel Natalia
10. Kwiatkowska Joanna
11. Kwiatkowski Damian
12. Łazarski Przemysław
13. Maciejewski Rafał
14. Mejłun Joanna
15. Niewiadomska Justyna
16. Socha Katarzyna
17. Stach Przemysław
18. Stańczak Bartosz
19. Szeliga Krzysztof
20. Zacherek paulina
21. Zając Katarzyna
22. Ziemba Paweł


Klasa 3e

Wychowawca klasy: Krystyna Frąckowiak - Ługowska

Uczniowie:
1. Biernacka Agnieszka
2. Biernat Kamil
3. Boczula Iwona
4. Chmielewska Daria
5. Ciupek Marcin
6. Cybulska Ewelina
7. Czop Małgorzata
8. Dygas Anita
9. Dziedzioła Mateusz
10. Filas Izabela
11. Fortuna Seweryn
12. Gawrońska Anna
13. Gontek Paweł
14. Góranowski Mateusz
15. Górecka Marzena
16. Jamka Mariusz
17. Janocha Marta
18. Majewski Daniel
19. Małecka Agnieszka
20. Matij Damian
21. Piórkowska Małgorzata
22. Pyć Andrzej
23. Pyznar Krzysztof
24. Rabiej Małgorzata
25. Sajdak Krzysztof
26. Stępień Katarzyna
27. Szmorłowski Szymon
28. Wiśniewska Malwina
29. Wołczacki Miłosz


klasa 3f

Wychowawca klasy: Gaweł Monika

Uczniowie:
1. Abramowicz Przemysław
2. Baruciak Mariola
3. Brach Oktawia
4. Dzikowicz Natalia
5. Figlewicz Norbert
6. Franiak Adrian
7. Gajos Małgorzata
8. Gawroński Tomasz
9. Gotowska Małgorzata
10. Kaciubska Blanka
11. Kasiński Filip
12. Kawalec Paweł
13. Kroczak Paweł
14. Laskowska Ewelina
15. Łazarz Michał
16. Poliński Kacper
17. Pruszyńska Edyta
18. Rajzer Arkadiusz
19. Reczuch Rafał
20. Sokołowski Wojciech
21. Stańczak damian
22. Tarnówka Tomasz
23. Tośko Michał
24. Trojanowski Maciej
25. Wołyniec Łukasz
26. Wrońska Magda


Klasa 3s

Wychowawca klasy: Wojtowicz Dorota

Uczniowie:
1. Bajer Anna
2. Boczula Michał
3. Duda Malwina
4. Gajda Anita
5. Hohaus Karolina
6. Jewuła Michał
7. Józefowska Anna
8. Kałamarz Judyta
9. Kopacz Magdalena
10. Kwapisz Magdalena
11. Mackiewicz Mariola
12. Mediuch Malwina
13. Mycek Iwona
14. Nagalewska Maria
15. Pindus Natalia
16. Rybicka Marzena
17. Skalska Magdalena
18. Soroka Daria
19. Szyszka Beata
20. Turbak Monika
21. Wątroba Elżbieta

Who's online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.