Marcinowicach rozegrano etap powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze zawodniczki uczące się w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym działającym przy naszej szkole zajęły 1 miejsce i  tym samym awansują do kolejnego etapu rozgrywek.
Gratulujemy siatkarkom i trenerce A. Szczutkowskiej i trzymamy kciuki w kolejnych meczach!

W kolejnym etapie Dolnośląskiej Ligi Młodziczek rozgrywanym w Ścinawce Średniej
nasze siatkarki KS Olimpia Jawor wygrały dwa mecze.
Skład zespołu: Januszkiewicz Daria, Dolasińska Natalia, Biernacka Julia, Wysoczańska Martyna, Polak Aleksandra, Filipowicz Nikola, Truchan Anna, Ościak Julia, Hoszowska Amelia. Libero: Wiktoria Mossur, Amelia Szewc. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Drużyna w składzie: Dawid Kuc, Bartłomiej Pastuła, Marcel Szałach, Marcel Olanin, Dawid Bonielewicz, Adrian Nkwamu, Kamil Nkwamu, Krzysztof Stawiarski, Oskar Grzejszczak, Dawid Kasprzycki wywalczyła I miejsce. Gratulujemy!

P.N 2P.N 1P.N 3

26 lutego w Marcinowicach odbył się etap powiatowy w rozgrywkach międzyszkolnych w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze zawodniczki, uczące się w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze, nie miały sobie równych. Bezkonkurencyjnie wygrały mecz z Wiadrowem i z Marcinowicami. Dziewczyny po raz pierwszy występowały pod szyldem SOS czyli Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Od tego roku Szkoła Podstawowa nr 2 stała się jednym z nielicznych ośrodków siatkarskich w województwie. Dzięki temu szkoła pozyskała nowy sprzęt sportowy, a dziewczyny piękne stroje siatkarskie, dresy, plecaki. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym etapie rozgrywek.

sdz. 1sdz. 2siatka dz

Dnia 03.12 2016 na krytej pływalni ,,Słowianka'' odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie.
Osiągnięcia naszych uczniów:

Styl dowolny chłopcy: Emil Orłowski 1 miejsce, Ireneusz Soczyński 3 miejsce.
Styl dowolny dziewczęta:Delfina Lityńska 1 miejsce, Amelia Kaliszczak 2 miejsce.

Styl klasyczny chłopcy: Maciej Wojtala 2 miejsce, Konrad Włodarczyk 3 miejsce.
Styl klasyczny dziewczęta: Zuzanna Zacharczuk 1 miejsce, Daria Truchan 2 miejsce. Gratulujemy!

zawody pływackie 2