Zdjęcie plakatu informacyjnego

4 MARCA RUSZA ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2024/2025.

4 marca startuje rekrutacja do jaworskich szkół podstawowych. Rekrutacja odbywać się będzie poprzez elektroniczny system naboru: nabor-do-klas-pierwszych

Do klasy pierwszej ogólnej szkoły podstawowej, której ustalono obwód, przyjmuje się dzieci i młodzież zamieszkałe w tym obwodzie na podstawie zgłoszenia rodziców i prawnych opiekunów.

Do klasy sportowej możliwe jest przyjęcie uczniów niemieszkających w obwodzie szkoły. Do klasy sportowej odbędą się testy sprawnościowe.

Aplikacja rekrutacyjna zostanie uruchomiona 4 marca i potrwa do 14 marca.

INFORMACJI UDZIELA SEKRETARIAT SZKOŁY.

tel. 76 870 21 55