Ten dzień w naszej szkole przebiegał pod hasłem: na sportowo, na wesoło i coś od nas dla środowiska. Imprezy odbyły się w parku miejskim.

***
Biegami sztafetowymi promującymi poprzez aktywność fizyczną zdrowy styl życia rozpoczęliśmy szkolny sezon sportowy 2016/2017.

***
Klasa 2s wraz z wychowawczynią A. Kulbidą przeprowadziła ,,Pasowanie na Gimnazjalistę''. Przyrzeczenia, które uczniowie klas pierwszych złożyli oraz próby, które przeszli pokazały, że są godni otrzymać miano ucznia Gimnazjum nr 2 w Jaworze.

***
Uczniowie klasy 2b i 3c włączyli się w ogólnopolską Akcję Sprzątania Świata – Polska, która w tym roku przebiegała pod hasłem „Podaj dalej ... Drugie życie odpadów". Młodzież wspólnie z członkami Jaworskiego Stowarzyszenia Straży Ochrony Przyrody porządkowała wyznaczony do sprzątania teren w parku miejskim.

***
Na zakończenie wszyscy posilili się pyszną grochówką, przygotowaną przez panie kucharki.

Sztafeta 2016 416.09 7Sprzątanie świata 2016 6