Turniej międzyklasowy - GAMBIT 2009

Międzyklasowy Turniej Interdyscyplinarny

Dnia 20 marca 2009r. uczniowie naszej szkoły witali pierwszy dzień wiosny. Stało się już tradycją, że w tym dniu odbywa się interdyscyplinarny turniej międzyklasowy dla gimnazjum ,,GAMBIT''. W tegorocznej edycji konkursu pojawiło się wiele nowości.

Przede wszystkim w turnieju brała udział cała klasa, a nie tylko jej przedstawiciele. Każdy uczeń mógł aktywnie uczestniczyć w zawodach.

Uczniowie rywalizowali w sześciu kategoriach:
pierwsza pomoc (pielęgniarka J. Grzybowska)
prezentacja artystyczna (K. Lassota, M. Włodarczyk)
zmagania sportowe (A. Rudnik, P. Wąsowski, M. Pawlinow)
ciekawostki przyrodnicze (A. Osowska, L. Lewszyk, D. Włodarczyk)
łamigłówki matematyczne (M. Skołd)
potyczki językowe (D. Markiewicz, J. Rosińska-Tłusty)

Wszystkie klasy bardzo zaangażowały się w rywalizację, która przyniosła im wiele satysfakcji i zabawy. W GAMBICIE 2009 bezkonkurencyjne okazały się klasy o profilu matematycznym.
I miejsce ex equo zajęły klasa 1A i 3A na II pozycji uplasowała się klasa 2A, a III miejsce wywalczyła klasa 2B.

Organizacja tegorocznej edycji GAMBITU spoczęła na barkach  licealistów, odpowiedzialnych za prowadzenie imprezy i oprowadzanie młodszych kolegów według ustalonego harmonogramu. Całość imprezy koordynowali nauczyciele J. Bielecka-Pokora i D. Włodarczyk.
GAMBIT na stałe zapisał się w tradycji naszej szkoły, więc już za rok koleje zmagania!

Zobacz galerię: GAMBIT 2009