Kolejny raz trzy patrole z Gimnazjum nr 2 w Jaworze reprezentowały szkołę w Dolnośląskich Marszach na Orientację, które odbyły się 5 października 2013 r. w Białym Kościele k. Strzelina. Masze na orientację to świetna zabawa z matematyką w lesie i miły sposób spędzania sobotniego jesiennego dnia. W marszach uczestniczyło prawie 1000 zawodników. Nasi uczniowie wszyscy ukończyli zawody, świetnie się bawili i zajęli zadowalające lokaty. Pod opieką nauczycielek matematyki: Małgorzaty Zawadzkiej i Małgorzaty Skołd, w zawodach uczestniczyli uczniowie klas z rozszerzoną edukacją matematyczną: Łukasz Rębisz, Kamil Sudoł, Oskar Lipiński z kl. 1a, Michał Skowron, Bartłomiej Złocki, Grzegorz Myjak z kl. 2b, Agnieszka Stelmaszewska, Bartosz Kwintiuk i Adrianna Kieres z kl. 3a.