Kolejny raz uczniowie gimnazjum brali udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym Multitest. W tym roku szkolnym w konkursie startowało 30 uczniów klas 1a,2a,2b, 3a i 3c.
Wśród nich laureatami konkursu zostali Anna Kostecka kl.1a – 5 miejsce w Polsce i Grzegorz Myjak kl. 2b - 5 miejsce w Polsce. Oboje otrzymali oprócz dyplomów laureata również nagrody książkowe. Dyplom laureata otrzymali ponadto: Łukasz Rębisz (kl. 1a – miejsce 7 w Polsce), Kasjan Kita (kl. 1a – miejsce 8 w Polsce) oraz Bartłomiej Złocki (2b – 8 miejsce w Polsce). Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy z rąk Dyrektora szkoły podczas apelu podsumowywującego I semestr roku szkolnego. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.