Podsumowania Sezonu Turystycznego 2012 r.
7.12.2012 r.

Podsumowanie sezonu zakończyło turystyczny rok 2012. Po przywitaniu wszystkich obecnych prezes L.Drabczyk przedstawił sprawozdanie z działalności Oddziału w 2012r.
Następnie wręczono wyróżnienia za aktywną działalność krajoznawczo-turystyczną i przedstawiono plan głównych zamierzeń na 2013r.
Zarząd Oddziału w uznaniu zasług na rzecz rozwoju turystyki i krajoznawstwa naszego regionu, za aktywna całoroczna pracę wyróżnił DYPLOMem UZNANIA nasze SKKT ,,Na szlaku''.
Iwona Zielińska i Alina Osowska oraz uczniowie: Krzysztof Kukła, Daniel Detyna, Piotr Jakubowskiski, Przemysław Kocwin, Filip Borowski otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe za aktywne uczestnictwo w imprezach turystyczno-krajoznawczych organizowanych przez Oddział PTTK ,,Ziemi Jaworskiej'' w Jaworze.
Wyróżnienia, nagrody i dyplomy wręczał wicestarosta Michał Lenkiewicz, i Artur Urbański Burmistrza Jawora.
Tegoroczne Podsumowanie Sezonu piosenkami turystycznymi umiliły uczennice z klasy 1a i 1c naszej szkoły.

Sezon_Turystyczny_2012_16  Sezon_Turystyczny_2012_15