Zapraszamy do udziału w gminnym konkursie organizowanym przez Jaworski Ośrodek Kultury z okazji Światowego Dnia Pszczoły. Termin oddania pracy to 17.05.2020r.

pszczoła

.

******

Bardzo prosimy o przesłanie zdjęcia pracy do nauczyciela biologii w celu zaprezentowania jej na stronie szkoły.

Pamiętajcie, że na aktywnych czekają także oceny celujące.
Powodzenia !!!

I kategoria – Nagraj własny film, w którym ukazujesz rolę pszczoły miodnej oraz pszczoły murarki w środowisku naturalnym. Nagranie nie powinno być krótsze niż 30 sekund, ale nie dłuższe niż 2 minuty.
II kategoria – Wykonaj dowolną formę przestrzenną domku dla pszczół. Konstrukcja może być wykonana z materiałów takich jak karton, drewno, patyczki itp. lub stwórz poidełko dla owadów.
III kategoria – Wykonaj dowolną techniką płaską pracę plastyczną ukazującą pożyteczną rolę pszczół w ekosystemie oraz w jaki sposób możemy je chronić.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną pracę wykonaną samodzielnie. Zabronione jest wykorzystywanie gotowych lub wykonanych w technice komputerowej elementów.
Na uczestników czekają nagrody, które będą przyznawane w danej kategorii wiekowej:

Kategoria I: przedszkole;
Kategoria II: I-III klasa szkoły podstawowej;
Kategoria III: IV – VIII klasa szkoły podstawowej;
Kategoria IV: szkoły ponadpodstawowe

Regulamin znajduje się na stronie

Prezentacja prac odbywa się drogą elektroniczną poprzez przesłanie zdjęć prac plastycznych w formacie jpg. oraz filmów w formacie MP4 przesłanych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Do prac należy załączyć podpisane i zeskanowane dokumenty: metryczkę zawierającą niezbędne dane dot. autora i wykonanej pracy oraz zaświadczenia dot. przetwarzania danych osobowych. (Załącznik nr 1 i Załącznik nr 2).