Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

SEZON SPORTOWY 2015/16

SZKOLNE BIEGI SZTAFETOWE

Dnia 18 września w parku miejskim odbyła się inauguracja roku sportowego w Gimnazjum nr 2 w Jaworze. Z każdej klasy zostało wybranych 10 zawodników - 5 dziewcząt i 5 chłopców do wspólnych zmagań w biegach sztafetowych.

GALERIA

    bieg 1bieg 2bieg 3

Warto wspomnieć, że biegi sztafetowe są nowością, ponieważ do zeszłego roku inauguracja miała formę biegów przełajowych, w których brali udział wszyscy uczniowie szkoły. Impreza przebiegła w duchu rywalizacji fair play.
W poszczególnych kategoriach klasyfikacja wyników była następująca.
Wśród klas pierwszych:
I miejsce - 1a
II miejsce - 1s
III miejsce - 1c
IV miejsce - 1b
Wśród klas drugich:
I miejsce - 2s
II miejsce - 2a
III miejsce - 2b
IV miejsce - 2c
V miejsce - 2d
Wśród klas trzecich:
I miejsce - 3a
II miejsce - 3s
III miejsce - 3d
IV miejsce - 3c
V miejsce - 3b