Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

COCA - COLA CUP 2016

Coca – Cola Cup 2016


Pierwsza runda rozgrywek turnieju Coca - Cola Cup już za nami. Zakończyła się sukcesem zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców reprezentujących naszą szkołę. Obie drużyny zakwalifikowały się do kolejnego etapu.

coca 2016

Chłopcy rywalizowali na Orliku Przyrzecze w Jaworze 17 marca 2016 roku. Spotkali się z zawodnikami z Lubina, Jedliny Zdroju, Mietkowa, Bolkowa i Karpacza. W ostatnim, finałowym meczu nasi reprezentanci ulegli młodym piłkarzom Zagłębia Lubin. Drużyny z I i II miejsca awansowały do drugiego etapu.
W składzie naszej drużyny znaleźli się: Emil Orłowski, Wojciech Smyk, Krystian Dudek, Seweryn Suchecki, Kacper Nowak, Kacper Kuźmiński, Marcel Szałach, Kewin Klasa, Oskar Grzejszczak i Marcin Tymofiejczyk.
Podobnie jak chłopcy, dziewczęta zajęły II miejsce, a tym samym zakwalifikowały się do następnego etapu rozgrywek. 21 marca br. uczestniczyły w turnieju w Świdnicy, a ich rywalkami były gimnazjalistki ze Świdnicy, Świebodzic, Wiadrowa, Roztoki i Kamiennej Góry.
Oto skład żeńskiej drużyny naszego gimnazjum: Aleksandra Rydwańska, Paulina Mossur, Weronika Jastrzębska, Paula Topolnicka, Agata Pydych, Dorota Sado, Oliwia Wojnarowicz, Daria Truchan i Delfina Lityńska.
Trenerami obu drużyn są Piotr Wąsowski i Marcin Dudek.

GALERIA