im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

PREZES

NACZELNEJ RADY LEKARSKIEJ

INFORMACJA KL.1S, 2S

INFORMUJEMY, ŻE ZEBRANIA RODZICÓW KLASY 1s i 2s Z WYCHOWAWCAMI ODBĘDĄ SIĘ W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE.
O SPOTKANIU ZOSTANĄ PAŃSTWO POWIADOMIENI PRZEZ WYCHOWAWCÓW.

ZEBRANIE Z RODZICAMI 09.09.21

INFORMUJEMY, ŻE W CZWARTEK 9 WRZEŚNIA 2021r. ODBĘDĄ SIĘ W NASZEJ SZKOLE ZEBRANIA Z RODZICAMI.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

01 zebr

1 września

W 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej delegacja naszej szkoły, oddała hołd wszystkim bohaterom walczącym o wolność naszej Ojczyzny.

1.09.-0 1.09.-1

POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY 2021/2022

POCZET 21-22

POCZT SZTANDAROWY SZKOŁY

2021/2022

Michał Bąk

Maja Janisiów

Zuzanna Ornatek

WITAJ SZKOŁO - 1.09.21.

Minęły wakacje, przyszedł czas na powrót do szkolnych ławek. Na rozpoczęciu roku szkolnego gościliśmy burmistrza Emiliana Berę wraz z naczelnikiem wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia UM Wiesławem Szymczykiem. Dyrektor szkoły M. Pawlinow i przybyli goście przekazali życzenia samych sukcesów w nauce, zawarcia nowych przyjaźni oraz zdobycia cennej wiedzy i życiowych sukcesów.
Podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbyło się Pasowanie Uczniów klas pierwszych. Witamy w progach naszej szkoły i życzymy powodzenia! GALERIA

.

ROK SZKOLNY 2021/2022

WAŻNE!

Ruszyła budowa boiska wielofunkcyjnego i placu zabaw przy naszej szkole. W związku z tym parking szkolny będzie nieczynny do odwołania. Do szkoły wchodzimy wejściem bocznym przy szatni, wejście od ul. Zielonej jest nieczynne. Po obejściu szkolnym można poruszać się tylko w wyznaczonych miejscach zachowując ostrożność!
         Za utrudnienia przepraszamy.

,,POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU''

Realizacja modułu 3 wieloletniego programu rządowego „Posiłek w szkole i w domu" – edycja 2020.

„Posiłek w szkole i w domu" to program wspierający w latach 2019-2023 organy prowadzące publiczne szkoły podstawowe w zakresie bezpieczeństwa warunków nauki, wychowania
i opieki przez organizację stołów i miejsc spożywania posiłków.

Czytaj więcej...

WAKACJE!

LATO1

Who's online

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.